Kavel 2198 Lot van twee zilveren vorken en een lepel
Kavel 2198. Lot van twee zilveren vorken en een lepel

Lot van drie 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren vorken en lepels, één vork onduidelijk gemerkt, jaarletter H (1917), lepel gemerkt Voorschoten, vork met puntfilet A.J. Driessen, jaarletter D (1938)

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 15,5 tot 21 cm
Conditie Punten vorken sleets
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel