Kavel 2276 Lot van vier stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde dekseldoosjes.
Kavel 2276. Lot van vier stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde dekseldoosjes.

Lot van vier stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde deksel of zalfdoosjes. Niet alle deksels bijpassend. 15e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Grootste is 10 cm hoog en 10 cm doorsnede.
Conditie Rondom kleine beschadigingen en deksels niet allemaal bijpassend.
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel