Kavel 2102 Lot van vier stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde dekseldoosjes.
Kavel 2102. Lot van vier stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde dekseldoosjes.

Lot van vier stuks Thaise Sawankhalok aardewerken ronde deksel of zalfdoosjes. Niet alle deksels bijpassend. 15e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Grootste is 11 cm hoog en 13 cm doorsnede
Conditie Rondom kleine beschadigingen en deksels niet allemaal bijpassend.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel