Kavel 2060 Lot van zes stuks Thaise Sawankhalok aardewerk.
Kavel 2060. Lot van zes stuks Thaise Sawankhalok aardewerk.

Lot van zes stuks Thaise Sawankhalok aardewerk. Bestaande uit miniatuur kruikjes, enkele met oortjes. In bruine en celadon glazuren. 15e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Grootste is 12,5 cm.
Conditie Twee gaaf en rest kleine beschadigingen.
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel