Kavel 2160 Lot vingerhoedjes (12x), waaronder zilver
Kavel 2160. Lot vingerhoedjes (12x), waaronder zilver

Lot diverse 19e en 20e eeuwse vingerhoedjes, waaronder diverse zilveren exemplaren. O.a. één met meanderrand, gemerkt ZII en ‘835S’, en één met Nederlands meesterteken eindigend op ‘168’.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Over het algemeen in goede staat
Conditie Diverse afmetingen
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel