| Kavel | 2249. Nic Jonk (1928-1994) - 'Madeliefje' |
| Omschrijving | Kleurenzeefdruk op papier, titel 'Madeliefje'. Middenonder gesigneerd Nic Jonk (Grootschermer 1928 - Alkmaar 1994) , gedateerd 1990, oplage 6/35. |
| Taxatiewaarde | € 100 - € 150 |
| Veiling | Sessie V - 19 december 2025 |
| Afmetingen | Goede staat |
| Conditie | 37 x 28 cm, lijst 51 x 41 cm |
| Startbod | € |
| Vorig kavel | Volgend kavel |