Kavel 2249 Nic Jonk (1928-1994) - 'Madeliefje'
Kavel 2249. Nic Jonk (1928-1994) - 'Madeliefje'

Kleurenzeefdruk op papier, titel 'Madeliefje'. Middenonder gesigneerd Nic Jonk (Grootschermer 1928 - Alkmaar 1994) , gedateerd 1990, oplage 6/35.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen Goede staat
Conditie 37 x 28 cm, lijst 51 x 41 cm
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel