Kavel 1929 Nicolaas Krop (1883-1964) - winter Heerenveen
Kavel 1929. Nicolaas Krop (1883-1964) - winter Heerenveen

Ets op papier, voorstelling van een gracht, titel 'Heerenveen', winter 1928/1929. Rechtsonder gesigneerd Nicolaas Krop (1883-1964).

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 18,5 x 25 cm, lijst 35 x 41 cm
Huidig bod € 110
Verkocht voor € 110
Vorig kavel Volgend kavel