Kavel 1848 Piet Hein van Asperen (1895-1969) - Oostenbrug, Amsterdam
Kavel 1848. Piet Hein van Asperen (1895-1969) - Oostenbrug, Amsterdam

Aquarel op papier, skutsje in Amsterdam met brug op de achtergrond. Rechtsonder gesigneerd Piet Hein van Asperen (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1969).

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Conditie Zeer lichte foxing
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel