Kavel 2129 Simon Kamminga (1895-1984) - kippen (3x)
Kavel 2129. Simon Kamminga (1895-1984) - kippen (3x)

Lot van twee aquarellen op papier en een inkttekening op papier, allen met voorstelling van kippen. Eén linksboven, één linksonder en één rechtsonder gesigneerd Simon Kamminga (Harlingen 1895 - Leeuwarden 1984).

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen 21 x 14 cm, 13,5 x 10 en 16,5 x 14,5 cmcm
Huidig bod € 140
Verkocht voor € 140
Vorig kavel Volgend kavel