Kavel 2232 Theelepels gemaakt van zilveren muntgeld
Kavel 2232. Theelepels gemaakt van zilveren muntgeld

Lot van elf 20e eeuwse theelepels, gemaakt van Nederlandse zilveren munten.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 10,5 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel