Kavel 2098 Twee 19e eeuwse zilveren miniaturen, o.a. haasje over
Kavel 2098. Twee 19e eeuwse zilveren miniaturen, o.a. haasje over

Lot van twee 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren miniaturen, één haasje over, één met stok in zijn hand (vermoedelijk afgebroken). Eén met meesterteken ‘H13.’ = Herbert Hooijkaas, Schoonhoven, periode 1883-1909.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte grootste 4,5 cm
Conditie Eén mist een onderdeel
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel