Kavel 2014 Twee antieke sculpturen, troubadours
Kavel 2014. Twee antieke sculpturen, troubadours

Lot van twee antieke zamakken sculpturen. Voorstelling van een man met fluit en een man met snaarinstrument, troubadours, in Middeleeuwse stijl. Ongesigneerd, laat 19e eeuws.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 47 cm
Conditie Kleine beschadiging vinger
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel