Kavel 2171 Twee art nouveau vaasjes met emaille beschildering, ca. 1910
Kavel 2171. Twee art nouveau vaasjes met emaille beschildering, ca. 1910

Lot van twee vroeg 20e eeuwse Franse vaasjes, art nouveau, gedeeltelijk verguld en met emaillebeschildering van bloemen (distels en hyacinten). Ongemerkt.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 12 cm
Conditie Eén met minieme flinters rond de hals
Huidig bod € 55
Verkocht voor € 55
Vorig kavel Volgend kavel