Kavel 1889 Twee Italiaanse verzilverde vazen
Kavel 1889. Twee Italiaanse verzilverde vazen

Lot van twee 20e eeuwse Italiaanse verzilverde designvazen, ca. 1980. Aan de onderzijde gemerkt ‘Italy’.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel