Kavel 1982 Twee schilderijen arreslee en man in 17e eeuwse kleding.
Kavel 1982. Twee schilderijen arreslee en man in 17e eeuwse kleding.

Twee schilderijen olieverf op doek en paneel. Een arreslee met paarden door de sneeuw, onduidelijk gesigneerd. Gelijst. Hierbij een manfiguur in 17e eeuwse kleding.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 64 x 36 cm en 25 x 35 cm
Conditie Redelijke staat.
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel