Kavel 2135 Twee Thaise bronzen sculpturen
Kavel 2135. Twee Thaise bronzen sculpturen

Lot van twee 20e eeuwse gedeeltelijk vergulde Thaise bronzen figuren, voorstelling van twee zittende mannen met schelpvormige fluit.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Hoogte 17,5 cm
Huidig bod € 85
Verkocht voor € 85
Vorig kavel Volgend kavel