Kavel 2028 Twee zilveren juslepels en vork met zilveren heft
Kavel 2028. Twee zilveren juslepels en vork met zilveren heft

Lot van twee antieke tweede gehalte (835/1000) zilveren juslepels met parelrand, mr. van Kempen, jaarletter B (1911) en F (1915). Met daarbij een antieke vleesvork met derde gehalte (800/1000) zilveren heft, vermoedelijk Duits.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte vork 24,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen, heft vork met lichte deukjes
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel