Kavel 1941 Twee zilveren schaaltjes
Kavel 1941. Twee zilveren schaaltjes

Lot van twee zilveren schaaltjes: één met gecontourneerde rand, Engels gekeurd, en één Duits, gemerkt ‘835’, halve maan en kroon.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 14 en 15 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 170
Verkocht voor € 170
Vorig kavel Volgend kavel