Kavel 1989 Verzilverde en kristallen kaviaar schaal
Kavel 1989. Verzilverde en kristallen kaviaar schaal

Een 20e eeuwse verzilverde kaviaarschaal met kristallen binnenbakje en verzilverde deksel. Kristal gemerkt ‘RCR’, schaal gemerkt Maestri Italy.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Doorsnede 21 cm
Huidig bod € 30
Verkocht voor € 30
Vorig kavel Volgend kavel