Kavel 2096 Verzilverde kandelaar, Lambert
Kavel 2096. Verzilverde kandelaar, Lambert

Een 20e eeuwse verzilverde kandelaar, gemerkt Lambert

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel