| Kavel | 2096. Verzilverde kandelaar, Lambert |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse verzilverde kandelaar, gemerkt Lambert |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie V - 19 december 2025 |
| Conditie | Goede staat |
| Huidig bod | € 70 |
| Verkocht voor | € 70 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |