Kavel 1967 Verzilverde wijnkoeler en ijsemmer met deksel
Kavel 1967. Verzilverde wijnkoeler en ijsemmer met deksel

Een verzilverde alpaca wijnkoeler met dubbele oren met een decor van druiven, hierbij een Engelse verzilverde ijsemmer met deksel en leeuwenmascarons. Gemerkt Reed & Barton.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen 19 en 29 cm hoog.
Conditie Gaaf en mooie conditie
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel