Kavel 2022 Vier 18e-eeuwse Delftse schotels
Kavel 2022. Vier 18e-eeuwse Delftse schotels

Lot van vier 18e eeuwse Delfts aardewerken schotels. Blauw/wit met Chinoiserie patronen. Eén schotel gemerkt B.P. voor de Blompot.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 34 en 22 cm
Conditie Twee met restauraties, enkele haarscheuren en rand chips.
Huidig bod € 20
Verkocht voor € 20
Vorig kavel Volgend kavel