Kavel 1854 Vijf blauw-witte borden, Tichelaar Makkum ca. 1900
Kavel 1854. Vijf blauw-witte borden, Tichelaar Makkum ca. 1900

Lot van vijf antieke aardewerken borden, blauw-wit, met centraal diverse landschapsdecors en schepen. Aan de achterzijde gemerkt Tichelaar Makkum. Vroeg 20e eeuws

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Doorsnede 22 cm
Conditie Met randschilfers
Huidig bod € 160
Verkocht voor € 160
Vorig kavel Volgend kavel