Kavel 1939 Vroeg 20e eeuwse vaas, Dordtsche Kunstpotterij (DKP)
Kavel 1939. Vroeg 20e eeuwse vaas, Dordtsche Kunstpotterij (DKP)

Een vroeg 20e eeuwse crèmekleurige aardewerken vaas met craquele, met art nouveau decor ‘wapen Holland’. Aan de onderzijde gemerkt ‘DKP’ = Dordtsche Kunstpotterij

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Hoogte 29,5 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel