Kavel 1887 Wim van der Veer (1939) en Sjoerd de Vries (1909-1996)
Kavel 1887. Wim van der Veer (1939) en Sjoerd de Vries (1909-1996)

Aquarel op papier, voorstelling van een landschap, gesigneerd Sjoerd de Vries (Alkmaar 1909 – Franeker 1996). Met daarbij een ets, kerktoren Idaard, door Wim van der Veer (Leeuwarden, 1939).

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Huidig bod € 25
Verkocht voor € 25
Vorig kavel Volgend kavel