Kavel 2087 Zeven 20e eeuwse houten koppen voor poppenspel
Kavel 2087. Zeven 20e eeuwse houten koppen voor poppenspel

Lot van zeven 20e eeuwse met de hand gestoken en beschilderde houten poppenspel koppen, één met pop.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Lengte grootste kop 14,5 cm
Conditie Gebruikssporen, stoffen pop in matige staat
Huidig bod € 240
Verkocht voor € 240
Vorig kavel Volgend kavel