Kavel 2247 Zilveren bonbonmandje, 1903
Kavel 2247. Zilveren bonbonmandje, 1903

Een 20e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren bonbonmandje. Schuitvomrig model, ajour gezaagd en met parelrand. Meesterteken ‘CC’, jaarletter 1903.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 14 cm, hoogte 6 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 80
Verkocht voor € 80
Vorig kavel Volgend kavel