Kavel 2188 Zilveren couvert, roomlepel en suikerschepje (4x)
Kavel 2188. Zilveren couvert, roomlepel en suikerschepje (4x)

Lot divers tweede gehalte (835/1000) Nederlands zilver: een Nederlands couvert, puntfilet, mr. van Kempen, jaarletter D (=1938), gegraveerd met monogram. Met daarbij een suikerschepje, gegraveerd en getorste steel, meesterteken GB21 = Gerrit van den Bergh, Schoonhoven 1876 tot 1921, en roomlepel, getorste en gegraveerde steel, jaarletter 1906.

Taxatiewaarde € 80 - € 120
Afmetingen Suikerschepje met deukjes
Conditie Lengte lepel 21 cm
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel