Kavel 1881 Zilveren geboortelepel, Vorstelijk paar
Kavel 1881. Zilveren geboortelepel, Vorstelijk paar

Een 19e of 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren geboortelepel, getorste steel, bekroond met Vorstelijk paar. Met inscriptie op de bak ‘1756’, verder ongekeurd.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Goede staat
Conditie Lengte 19 cm
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel