Kavel 2191 zilveren hanger met roosgeslepen diamant
Kavel 2191. zilveren hanger met roosgeslepen diamant

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren hanger, bezet met zes roosgeslepen diamantjes. Aan de achterzijde gemerkt met zwaardje.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Doorsnede 15 mm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel