Kavel 2053 Zilveren taartschep
Kavel 2053. Zilveren taartschep

Een antieke vroeg 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren taartschep, met Jugendstil ornamentiek op de steel. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje, meesterteken ‘JS3’ (vermoedelijk Schijfsma, Sneek) jaarletter L (1921)

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 22 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 45
Verkocht voor € 45
Vorig kavel Volgend kavel