Kavel 2200 Zilveren tasbeugel met decor van Nachtwacht, 1925
Kavel 2200. Zilveren tasbeugel met decor van Nachtwacht, 1925

Een 20e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren tasbeugel, gedeeltelijk opengewerkt en centraal met voorstelling van de Nachtwatcht, omringd door putti. Gemerkt met lopende leeuw, minervakopje en jaarletter P (1925). Aan zilveren kettinkje.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Breedte 15,5 cm
Huidig bod € 90
Verkocht voor € 90
Vorig kavel Volgend kavel