| Kavel | 1765. Twee 19e eeuwse zilveren horlogesleutels aan ketting |
| Omschrijving | Lot van twee antieke tweede gehalte (835/1000) Nederlands zilveren horlogesleutels. Eén met ovale agaat, gemerkt ‘JB156’, aan metalen collier. De andere horlogesleutel met ovale groene steen, gemerkt ‘PC114’ = P. Cabboes, Leeuwarden tussen 1837 en 1859. Aan tweede gehalte (835/1000) zilveren jasseroncollier, gemerkt met zwaardje. |
| Taxatiewaarde | € 50 - € 70 |
| Veiling | Sessie V - 28 maart 2025 |
| Huidig bod | € 120 |
| Verkocht voor | € 120 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |