Kavel 2668 17e eeuws schilderij, religieus
Kavel 2668. 17e eeuws schilderij, religieus

Schilderij, olieverf op doek, gemonteerd op paneel. Religieuze voorstelling. Ongesigneerd, Europese School 17e/18e eeuw.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 12 x 17 cm, lijst 20 x 23 cm
Conditie Matige staat: vervuiling, craquele, resten van houtworm
Huidig bod € 280
Verkocht voor € 280
Vorig kavel Volgend kavel