Kavel 2460 18e eeuws Fries zilveren roomlepeltje
Kavel 2460. 18e eeuws Fries zilveren roomlepeltje

Een antiek 18e eeuws Fries zilveren roomlepeltje. Schelpvormige bak, steel met schildje en bekroond met een putti. Gekeurd met belastingkeur ‘10’ bij steelaanzetting.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 10 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 70
Verkocht voor € 70
Vorig kavel Volgend kavel