Kavel 2442 18e eeuwse Amsterdamse vork, 1758
Kavel 2442. 18e eeuwse Amsterdamse vork, 1758

Een antieke 18e eeuwse zilveren vork met rattestaart, gekeurd met staande leeuw, stadskeur Amsterdam, jaarletter Y (1758) en meesterteken GH (Voet Amsterdam 368) Gegraveerd met initialen JJB.

Taxatiewaarde € 70 - € 100
Afmetingen Lengte 18,5 cm
Conditie Lichte gebruikssporen, punten wat sleets
Huidig bod € 65
Verkocht voor € 65
Vorig kavel Volgend kavel