Kavel 2581 18e eeuwse Fries aardewerken schotel
Kavel 2581. 18e eeuwse Fries aardewerken schotel

Een grote laat 18e eeuwse Fries aardewerken schotel met blauw-wit landschapsdecor. vermoedelijk Tichelaar, Makkum.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Doorsnede 36 cm
Conditie Restauraties
Startbod
Vorig kavel Volgend kavel