Kavel 2571 19e eeuws inktstel met kristal en zilver
Kavel 2571. 19e eeuws inktstel met kristal en zilver

Een antiek 19e eeuws inktstel, ca. 1860, op zwarthouten basement, met twee kristallen potjes, met tweede gehalte (835/10000 zilveren montuur en deksel.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen 13,5 x 23,5 x 14 cm
Conditie Met beschadigingen, breukjes in zilver, kristal met chips etc.
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel