Kavel 2429 19e eeuwse gouden broche, rouwsieraad, gedateerd 1869
Kavel 2429. 19e eeuwse gouden broche, rouwsieraad, gedateerd 1869

Een antieke 19e eeuwse 14 karaats (585/1000) ovale geelgouden broche met geschulpte rand. In het midden een ovaal haarwerkje met urn in landschap en initialen ‘I.S.’ en datering 20 april 1869. Verso gekeurd met oud eikenblaadje.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen 20 x 25 mm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel