Kavel 2799 19e eeuwse suikerstrooilepel en suikerschepje
Kavel 2799. 19e eeuwse suikerstrooilepel en suikerschepje

Een antieke 19e eeuwse tweede gehalte (835/1000) zilveren suikerstrooilepel, mr. IK17 = Johannes Lambertus Kroijmans, werkzaam te Oss en Schijndel, periode 1838 tot 1881. Met daarbij een 19e eeuws tweede gehalte (835/1000) zilveren suikerschepje of theeduimpje, gemerkt 77B = Brunings, Joure, 19e eeuw.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 11 en 16 cm
Conditie Theeduimpje gerepareerd bij de steel en met scheurtje in de bak, suikerstrooilepel in goede staat
Huidig bod € 75
Verkocht voor € 75
Vorig kavel Volgend kavel