| Kavel | 2652. Akoestische gitaar, Aria AC-10 |
| Omschrijving | Een 20e eeuwse Japanse akoestische gitaar. Aan de binnenzijde gemerkt ‘Aria Concert Guitar AC-10’ en serienummer 3758. Met aankoopbewijs, uit de winkel van Harry Sacksioni, 1982, met zwarte hoes (met scheutje) . |
| Taxatiewaarde | € 60 - € 80 |
| Veiling | Sessie VI - 22 december 2025 |
| Afmetingen | Lengte 101,5 cm |
| Conditie | Goede staat |
| Huidig bod | € 60 |
| Verkocht voor | € 60 |
| Vorig kavel | Volgend kavel |