Kavel 2652 Akoestische gitaar, Aria AC-10
Kavel 2652. Akoestische gitaar, Aria AC-10

Een 20e eeuwse Japanse akoestische gitaar. Aan de binnenzijde gemerkt ‘Aria Concert Guitar AC-10’ en serienummer 3758. Met aankoopbewijs, uit de winkel van Harry Sacksioni, 1982, met zwarte hoes (met scheutje) .

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 101,5 cm
Huidig bod € 60
Verkocht voor € 60
Vorig kavel Volgend kavel