Kavel 2837 Antieke chatelaine, gevlochten haar met vergulde details
Kavel 2837. Antieke chatelaine, gevlochten haar met vergulde details

Een antieke 19e eeuwse chatelaine, gemaakt van gevlochten haar, met vergulde ornamentiek van onder andere een hertenkop.

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 37 cm
Conditie Haar op enkele plekken beschadigd
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel