Kavel 2316 Art deco sculptuur of zakhorlogehouder, adelaar, Charles Perron (1880-1969)
Kavel 2316. Art deco sculptuur of zakhorlogehouder, adelaar, Charles Perron (1880-1969)

Een jaren ‘20 of ‘30 gepatineerd metalen sculptuur, zakhorlogehouder voorstelling van een adelaar met gespreide vleugels. Aan de achterzijde gesigneerd ‘Ch. Perron’ = Charles Perron (1880-1969) . Op achtkantige rood marmeren sokkel.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Hoogte 23 cm
Conditie Patinering wat sleets op voet
Huidig bod € 190
Verkocht voor € 190
Vorig kavel Volgend kavel