Kavel 2721 Art nouveau fruitschep, Gerritsen 1906
Kavel 2721. Art nouveau fruitschep, Gerritsen 1906

Een antieke tweede gehalte (835/1000) zilveren natfruitschep, art nouveau, met opengewerkte en gegraveerde bak met floraal decor, getorste steel, verder versierd met parelrand. Verso gekeurd met minervakopje, lopende leeuw, meesterteken ‘JAAG’ = Johannes Albertus Adolf Gerritsen, Amsterdam en Zeist (periode 1903-1908), jaarletter 1906.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Lengte 21 cm
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel