Kavel 2501 Balinees houten buste, vrouw
Kavel 2501. Balinees houten buste, vrouw

Een 20e eeuwse Balinees gestoken houten buste, voorstelling van een oudere vrouw met hoed. Ongesigneerd.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Hoogte 32 cm
Huidig bod € 35
Verkocht voor € 35
Vorig kavel Volgend kavel