Kavel 2420 Belgische School 20e eeuw
Kavel 2420. Belgische School 20e eeuw

Schilderij, olieverf op doek. Winterlandschap met boerderijen. Ongesigneerd, vermoedelijk Belgische School 20e eeuw. Verso met tekst ‘Mechelen - 15 febr 23’.

Taxatiewaarde € 100 - € 150
Afmetingen 60 x 80, 71,5 x 91,5 cm
Conditie Craquele, oppervlaktevuil
Huidig bod € 100
Verkocht voor € 100
Vorig kavel Volgend kavel