Kavel 2409 Beschilderde houten ronde ton met deksel en een hoekconsole
Kavel 2409. Beschilderde houten ronde ton met deksel en een hoekconsole

Een beschilderde houten ronde ton met deksel zgn butte. Hierbij een Hindelooper beschilderde hoekconsole. Beide 20e eeuws.

Taxatiewaarde € 60 - € 80
Afmetingen Ton 45 cm hoog x 38 cm doorsnede. Console 70 cm lang.
Conditie Gebruikssporen.
Huidig bod € 40
Verkocht voor € 40
Vorig kavel Volgend kavel