Kavel 2882 Bloedkoralen staafjescollier met gouden slot
Kavel 2882. Bloedkoralen staafjescollier met gouden slot

Een 20e eeuws bloedkoralen staafjescollier met 14 karaats (585/1000) geelgouden bolslot, gemerkt met nieuw eikenblaadje (1953-heden) op de sluiting

Taxatiewaarde € 50 - € 70
Afmetingen Lengte 52 cm
Conditie Lichte gebruikssporen
Huidig bod € 50
Verkocht voor € 50
Vorig kavel Volgend kavel