Kavel 2307 Bronzen signaalkanon, Lantaka, 19e eeuws
Kavel 2307. Bronzen signaalkanon, Lantaka, 19e eeuws

Een antiek 19e eeuws bronzen signaalkanon, Zuidoost-Azië , zgn. ‘Lantaka’. Met taps toelopende loop, aan de onderzijde met pen voor op de rand van een schip.

Taxatiewaarde € 150 - € 200
Afmetingen Lengte 43,5 cm
Conditie Gebruikssporen
Huidig bod € 600
Verkocht voor € 600
Vorig kavel Volgend kavel