Kavel 2729 Delfts 17e eeuws tweeorenvaasje
Kavel 2729. Delfts 17e eeuws tweeorenvaasje

Een antiek 17e eeuws Delfts aardewerken tweeorenvaasje, met blauw-wit Chinoiserie decor. Aan de onderzijde gemerkt 'X'.

Taxatiewaarde € 120 - € 160
Afmetingen Hoogte 12 cm
Conditie Restauratie aan voet
Huidig bod € 120
Verkocht voor € 120
Vorig kavel Volgend kavel